تحلیل بازارهای مالی

بخش تحلیل بازارهای مالی برای آن دسته از عزیزانی هست که در دوره آموزشی ایچیموکو چه به صورت آنلاین چه بصورت پکیج آموزشی شرکت کردند و به استراتژی های آموزش داده شده تسلط دارند.

محتوای تحلیل های بازارهای مالی شامل معرفی سهم هایی در بورس تهران با بیان نام نماد ، تایم فریم مورد  بررسی ، استراتژی مناسب جهت ورود و تشریح تحلیل به همراه نقطه ورود ، حد سود و حد ضرر پیشنهادی است.

متن تحلیل های بازارهای مالی که در حال حاضر برای بورس تهران تهیه میشود در بستر نرم افزار اسپات پلیر بوده و دانش پذیران قبل از شروع هفته جدید کاری در بورس تهران به محتوای این تحلیل ها دسترسی خواهند داشت. بعد از اتمام هفته ای که سهام هایی جهت بررسی در آن هفته معرفی شدند، علاوه بر معرفی سهم هایی برای هفته بعد ، اقدام به بررسی عملکرد سهم هایی که در  هفته گذشته معرفی شدند پرداخته میشود.

بدلیل نوع نگارش تحلیل به زبان ایچیموکو ، امکان تهیه این تحلیل ها صرفا برای دانش پذیران ایچیموکو استراتژی مقدور میباشد. به همین جهت دانش پذیران در صورت تمایل با ذکر نام و نام خانوادگی خود در پیام رسان واتساپ و پرداخت حق اشتراک به محتوای این تحلیل ها دسترسی خواهند داشت.

بیانیه سلب مسئولیت: مطلب ارائه شده صرفا تحلیل نگارنده می‌باشد و ممکن است همراه با خطای احتمالی باشد. بنابراین برای خرید و‌ فروش، حتما بررسی های لازم را داشته باشید. ایچیموکو استراتژی و تحلیلگر مسئولیتی در قبال ریسک های احتمالی ندارد.

حق اشتراک

اشتراک ماهانه

هزار تومان ۶۰۰
  • دریافت تحلیل ها در اسپات پلیر

اشتراک سه ماهانه

میلیون تومان ۱.۵
  • دریافت تحلیل ها در اسپات پلیر
محبوب

اشتراک دو ماهانه

میلیون تومان ۱
  • دریافت تحلیل ها در اسپات پلیر