آموزش نرم افزار متاتریدر و مفید تریدر

معرفی نرم افزار متاتریدر

از مهم‌ترین روش‌های کسب درآمد انجام معاملات است اما باید این معاملات در محیطی امن انجام پذیرد تا باعث به وجود آمدن مشکل نشود. اغلب بروکرها یا کارگران فعال در حوزه بازار محیطی را به عنوان پلتفرم یا همان پایگاه معاملاتی طراحی و ارائه می‌کنند تا مشتریان آن‌ها بتوانند استفاده کنند. هر کدام این پلتفرم‌ها نیز دارای قابلیت‌های مختص به خود است و با توجه به نوع معاملات برنامه‌ریزی خواهد شد. نرم‌افزار متاتریدر یکی از شناخته ‌شده‌ترین نرم‌افزار‌های ارائه خدمات است که توسط شرکت MetaQuotes  معرفی و به بازار عرضه شد. به بیان دیگر در این نرم‌افزار انواع پلتفرم‌های ترید یکجا گردآوری شده است و امکان انجام معاملات توسط موبایل یا کامپیوتر فراهم خواهد شد.

بخش اول

بخش اول آموزش نرم افزار متاتریدر : 

ابتدا در این بخش به نحوه دانلود و نصب نرم افزار و ساخت حساب دمو پرداخته شده است. سپس به نحوه انجام تغییرات در گرافیک چارت، ساخت تمپلیت، اعمال و تغییر در تایم فریم ها و همچنین ابزار Zoom و Pan پرداخته شده است. 

مطالب آموزش داده شده تماما در نرم افزار مفید تریدر قابل استفاده است.

 

بخش دوم

بخش دوم آموزش نرم افزار متاتریدر : 

در این قسمت از آموزش نرم افزار متاتریدر به معرفی ابزارهای ترسیمی، نحوه کار با آنها و تنظیمات هریک جهت تحلیل چارت پرداخته شده است. همچنین یاد میگیریم چگونه ابزار جدیدی را به بخش میانبر اضافه کنیم.

مطالب آموزش داده شده تماما در نرم افزار مفید تریدر قابل استفاده است.